Bentley Flying Spur
6.0 W12 | BTW | Pano | Massage | Ventilatie | Memory
Direct kopen, basisprijs: € 72.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 72.500,-
LEASEPRIJS: € 987,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.983,47 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Bentley Flying Spur |
|---|---|
| Uitvoering: | 6.0 W12 | BTW | Pano | Massage | Ventilatie | Memory |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 december 2013 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 27.913 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 987,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 72.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 5.998 cc |
| Vermogen: | 460 kw / 626 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.475 kg |
| Wielbasis: | 307 cm |
| Hoogte: | 1.488 cm |
| Breedte: | 1.976 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 21"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Houtafwerking interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Luchtvering
- stuur met houtinleg
- Bluetooth
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- schakelpaddles
- stuur leder